Size bir telefon kadar yakınız
0 542 484 88 00
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Çözüm Ortağı olduğumuz alanlarda karşımıza çıkan soruları burada sizler için derlemeye çalıştık. Umarım Faydalı olabilmişizdir.
AkınSoft Programında Lisans işlemi Nasıl Yapılır?
Sağ alt köşede saatin yanında bulunan AKINSOFT Kontrol Panel programını çalıştırın.
Sol Üstte yer alan 'Yetkili' ye tıklayın.
Açılan sekmede 'Wolvox Lisans' a tıklayınız.
'Online Lisans Al' butonuna tıklayınız.
Lisans kartım ve numaram var' seçeneğini işaretleyiniz.
Karşınıza gelen ekranda 'Lisans Numaranız' ve 'Müşteri Şifreniz' giriniz.
'İleri' diyerek devam edin.
Lisans bilgileriniz karşınıza çıkan pencerede görünecektir 'Bitir' butonuna basınız.
'Lisansınız tekrar aktifleştirilsin mi?' Sorusu gelecekt 'Evet' diyerek devam edin.
'Lisanlama işleminiz başarıyla tamamlanmıştır.' bilgisinden sonra programınızın lisanslama işlemi tamamlanmış olacaktır.
Bilgisayarıma su, çay, bira, kahve, soda, kola döküldü ne yapmalıyım?
Öncelikle Bilgisayarınıza giden tüm enerjileri kesmeliyiz. 1 işlem olarak prizi çıkartın 2. işlem olarak bataryasını çıkarıtınız. Daha sonra Profesnol birdestek almak için Bilgisayarınızı Bozüyük İsmet İnönü Cadddesi No:60/3 te bulunan servisimize getiriniz.
E-İmza ihtiyacım var. nasıl alabilirim?
Öncelikle 4 Sayfadan oluşan Nitelikli Elektronik Sertifika Formumunu Doldurmanız ve yanınızda mutlaka kimliğinizi bulundurmanız gerekli daha sonra 350 TL karşılığında 3 yıllık. e imzanızı alabilmek için e-imza ve kep kayıt yetkilimizin yanına gelip kısa süren işlemleri tamamladıktan sonra aynı gün içerisinde imzanıza sahip olabilrsiniz.
Teknik Servisimiz de işlem görmüş bilgisayarlar nasıl bir testten geçer?
Tamir işlemi sonrası bilgisayarlarınızın termal bakımlarıda dahil olmak üzere tüm bakımları tamamlanır. sonrasında ise ekran stres testi ve diğer donanımlarınızn ısınma testleri yapıldıktan sonra teslim süreci başlar.
İşyerime ya da Evime Kamera sistemi kurdurmak istiyorum fakat konu hakkında bilgi sahibi değilim.
öncelikle hangi noktaları görmek istediğinize karar vermelsiin bu sistem kurulurken kaç adet kamera ihtiyacınız olacak bunu öğrenmiş oluruz. daha sonrasında AHD mi İP mi kamera almalısınız bunun kararını görmek istediğiniz alan nesne belirleyecek AHD kameralar ile yakın mesafedeki plaka ve yüzleri seçebilirsiniz. ip kamera ile yakınlaştırarak uzaktaki görünütünün daha yakından kolayca okunmasını görünmesini sağlayabilrsiniz. biz her iki teknolojidede minimum 2mp olanları tercih etmenizi öneriyoruz .