Size bir telefon kadar yakınız
0 542 484 88 00
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılında, kurulan Bulut Bilişim Sistemleri ; bugün bölgemiz Bilecik ve Bozüyük’ün en önemli Bilgisayar, Kamera, Alarm, Yazılım, Donanım, Sistem, Network ve E-dönüşüm (E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-Bordro…) Teknolojileri sistem entegratörlerinden birisidir. Bilişim ve Yazılım Teknolojileri sektörünü belirleyen 3 önemli alan olan E-Dönüşüm, Yazılım ve Hizmetler alanlarının tamamında faaliyet gösteren Bulut Bilişim Sistemleri; müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri güçlü kadrosuyla sağlamaktadır.
Temel çalışma konuları;

– Muhasebesel Yazılımlar
– E-Dönüşüm
– Bilgisayar Tamir ve Bakımları
– Server & Storage & Sanallaştırma Çözümleri
– Ağ Altyapı Çözümleri
– Donanım ve Yazılım Ürünleri Tedariği
– Bilgi Güvenliği Çözümleri
– ISO 27001 BGYS Danışmanlığı
– Bakım ve Destek Anlaşmaları
– Security Operation Center Monitoring Hizmeti
– Network Operation Center Monitoring Hizmeti
– Dış Kaynak Anlaşmaları

Bulut Bilişim Sistemleri, her türlü eğitim ve seminer faaliyeti izlenerek müşterilerine üst düzeyde sertifikasyona sahip kadrolar ile hizmet veren bir firma yapısına kavuşmuştur.

Yürüttüğü çalışmaların müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlaması gerektiğinin bilincinde olan Bulut Bilişim Sistemleri, bunun yolunun kaliteli hizmetten geçtiğini çok iyi bilmektedir. Bu amaçla oldukça yetkin bir kalite yönetim sistemine sahiptir. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, Mühendislik Diplomaları ve Usta Öğreticilik Belgeleri bu güçlü kalite yönetim sistemini oluşturan yapı taşlarıdır. Bulut Bilişim Sistemleri, sahip olduğu sertifikalara, Bilgisayar Tamiri alanında almış olduğu yeterlilik ve kalite sertifikası daha da güçlenmiştir. Bulut Bilişim Sistemleri Bilgisayar Mühendisleri Odası aynı zamanda Kalite Derneği üyesi ve Kalite Derneği’nin yürüttüğü Ulusal Kalite Hareketi’ne ilk katılan BT firmalarından birisidir.