Size bir telefon kadar yakınız
0 542 484 88 00
Dil Seçin
trende

Pdks Turnike ve kollu Bariyer Sistemleri

Pdks Turnike ve kollu Bariyer Sistemleri

Pdks Turnike Ve Kollu Bariyer Sistemleri

İş yerlerine ve firmalara kontrolsüz giriş-çıkış, pek çok güvenlik sorununu da beraberinde getirir. Bu sadece bir yerde çalışan personel için değil, aynı zamanda araçlar için de geçerlidir. Bu nedenle pek çok firma ve kurum, bina girişine PDKS turnike kurarak, güvenliği maksimuma çıkartmaktadır.

Kollu bariyer sistemleri ise sıkça firmalara ait olan otoparkların, giriş – çıkış alanlarında görülür. Böylece yabancı araçların buraya girmesi engellenebilir. Profesyonel ekibiyle beraber Bozüyük, Bilecik ve daha pek çok noktada sizlere yardımcı olan Bulut Bilişim Sistemleri, çalışırken kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlamaktadır.

PDKS Turnikeler

Açılımı “Personel Devam Kontrol Sistemleri” olan PDKS, bilgisayar tabanlı teknoloji kullanan, elektronik sistemlere denilir. Özellikle kurumlarda ve üniversitelerin girişlerinde görülen PDKS turnikeler, sadece izinli kişilerin geçmesini sağlayacak, spesifik yazılımlara sahiptir. Burada personel; parmak izi, kart, retina okuyucu ve yüz tanıma gibi özelliklere sahip olabilir. Hangisinin tercih edileceği ise kurumların takdirindedir.

PDKS Turnikeler Ne İşe Yarar?

PDKS turnikeler neden kullanılır? Bu sistemlerin yegâne amacı, giriş – çıkışları kontrol etmek değildir. Aynı zamanda buradan geçiş yapan personellerin zamanlarını kayıt altına alarak; kuruma hangi saatte geldiklerini yahut çıktıklarını gösterir. Ardından hem günlük, hem de aylık bazda raporlar meydana getirerek, bunların saklamasını yapar.

Bu nedenle sistem, bir veritabanına da sahiptir. Veri tabanının içerisinde hangi kişinin, hangi saatte giriş yahut çıkış yaptığı bilgisi görülür. Böylece çalışanlarınızın işe gelme saatlerini merak ediyorsanız, size en doğru ve kesin bilgileri sunar.

Veriler doğrultusunda arzunuza göre saat değişikliği yapabilir, kimlerin genellikle işe geç geldiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca PDKS turnike sistemleri sayesinde iş yerine ait olmayan insanların, girişlerini de engelleyebilirsiniz.

Bozüyük ve Bilecik de dâhil olmak üzere pek çok bölgeye hizmet götüren Bulut Bilişim Sistemleri, sunduğu PDKS turnikeler ile en iyi sonuçları almanızı ve firmanızı giriş – çıkışları kontrol etmenizi sağlar.

Kollu Bariyer Sistemleri

Pek çok kurumda bulunan özel park yeri, dışarıdan gelen araçların izinsiz parkından şikâyetçidir. Zira böylece ilgili yerde çalışan kişiler, bir yer bulamamaktadır. Bu durum, apartmanlar için de geçerlidir. Özel otopark alanları mevcut olan yaşam alanlarında sıklıkla apartmanda kalmayan kişiler buraları kullanmaktadır.

Eğer bu duruma bir son vermek ve sadece belirli kişilerin otoparkı kullanmasını istiyorsanız, kollu bariyer sistemleri size en iyi çözüm önerisini sunar. Arzuya göre otomatik ya da manuel sistem olarak tercih edilebilen mevzubahis sistemler, şu unsurlara sahiptir:

  1. Loop sensör
  2. Silikon koruyucu
  3. Çatal ayak
  4. Uzaktan kumanda
  5. Taban montaj aparatı
  6. Emniyet fotoseli
  7. Flaşör
  8. Kol bağlantı aparatı
  9. Bariyer kolu

Kollu bariyer sistemleri tercih ederken, dikkat edilmesi gereken bazı konular da vardır. Tercihinizi buna göre yaparsanız, daha iyi kullanmanız mümkündür. Bulut Bilişim Sistemleri, sizlere yardımcı olarak, hangi bariyerin daha kullanışlı olacağını tespit etmektedir.

Kollu Bariyer Sistemleri Nasıl Seçilir?

Kollu bariyer sistemlerinde ilk mesele, kolun ne kadar uzun olacağıdır. Bu uzunluk, otoparka giriş – çıkış yapılan yerin ve aracın ölçüsü ile eşdeğerdir.

Kollu bariyer sistemleri açılıp kapanırken, belirli bir süre bekler. Eğer bu uzun olursa, kaçak girişler yapılabileceği için ikinci bir aracın geçmesine izin vermeden, hemen kapanmalıdır. Ancak girmeye yetkisi olan araçlar da engelle karşılaşmamalıdır.

Bulut Bilişim Sistemleri olarak teklif ettiğimiz kollu bariyer sistemleri ile PDKS, sektörde en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle beraber sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.